Vstavané skrine

Výroba posuvných dverí

     Základom každej vstavanej skrine sú posuvné dvere. Vyrábame ich na mieru podľa veľkosti stavebného otvoru. Zvyčajne sú konštruované od podlahy po strop a sú vsadené medzi bočnice, prípadne dorazové lišty namontované na stenu. Počet dverí, ich dizajnové a farebné prevedenie zodpovedá individuálnym požiadavkám zákazníka.

       Najdôležitejšou časťou posuvných dverí je kvalitný, rokmi overený posuvný systém, umožňujúci ľahký a tichý posun dverí s možnosťou výškového ako aj postranného doladenia. Najvhodnejším a nami odporúčaným materiálom pre konštrukciu posuvných dverí je hlinikový systém v 6 farebných a 5 tvarových vyhotoveniach (Niagara, Calgary, Quebeck, Edmonton, Toronto). Trochu lacnejšou verziou je oceľový systém v 8 farebných vyhotoveniach (Montreal).

 

Naše výhody:

  • Nízka cena ako dôsledok optimalizácie spotreby materiálu a súčasnej výroby viacerých krídiel dverí
  • Ľahký a tichý chod dverí pri posúvaní
  • Výplň dverí je hrubá v prípade LDTD dosky 10 mm a v prípade skiel a zrkadiel 4 mm, čím je znížená hmotnosť dverí, ľahšie dvere majú význam najmä pri vynáške dverí ako aj v prípade nárazu dverí do bočnice vnútra
  • Na neprehľadné sklá a zrkadlá je zo zadnej stany nalepená bezpečnostná fólia, ktorá v prípade rozbitia skla, zabráni jeho roztriešteniu
  • Horná a dolná koľajnica je v identickej farbe ako posuvný mechanizmus dverí
  • Široký sortiment výplní drevodekorov, unifarieb, lacobelov a zrkadiel
  • Štandardná dodacia doba je 5-8 prac. dní, skorší termín dohodou

Náš TIP:

         Cenu vstavanej skrine môžete výrazne znížiť, ak si objednáte posuvné dvere podľa Vami zadaného stavebného otvoru a vnútro skrine vrámci služby rezanie materiálu na mieru (porez). Ušetríte tak na cene štúdia za návrh, vyhnete sa obchodnému rozpätiu pri predaji, neplatíte cenu za montáž, vynášku a zameranie ani výpočet rozmerov dielcov pre konštrukciu vnútra skrine. Vami navrhnutá a zmontovaná vstavaná skriňa za výrazne nižšiu cenu Vám spraví radosť  z dobre vykonanej práce.